Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

ziraat-bankasi-kredi-kart-basvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapmak isteyenler kolaylıkla internet üzerinden kart başvurusu yapabilirler. Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası en çok müşteri portföyüne sahip bankaların başında gelmektedir.

Kamu bankası olması nedeniyle en güvenilir bankalardan birisi haline gelen bu banka kredi ve kredi kartı kampanyaları ile gündeme gelmiştir. Banka müşterilerine yaptığı tüm kampanyalarda düşük faizle işlem yapmaktadır. Sizde Ziraat Bankası kart başvurusu yaparak bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden kredi kartı almak istiyorsanız Bankkart Combo özellikli bir kart alacaksınız. Banka kartı ile kredi kartı aynı kart üzerinde verilmektedir. Bu yüzden banka Combo Kart olarak hizmet vermektedir.

Aldığınız kredi kartı ile bankamatik kartınız için ayrı kart taşımanıza gerek yoktur. Bu kartı almak istiyorsanız bankanın şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor.  Kredi notunuzun ve kredi sicilinizin haricinde bir iş yerinde düzenli olarak çalışmanız gerekir.

Şimdi sizlere Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı başvuru şartları hakkında bilgiler verelim.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Şartları

Bu bankadan emekli maaşı veya çalışma maaşı almayan kişiler başvuru yaptıkları zaman en az 6 ay aynı iş yerinde çalışmaları gerekiyor. Bu hem kredi hem de kredi kartı başvuruları için geçerlidir. Ayrıca kişinin kredi notu çok düşük olmaması gerekiyor. Bankalardan dolayı bir gecikmesi, bir icralık durumu olan kişilerin de kredi kartı başvuruları onaylanmaz. Diğer bankalara nazaran daha zor onay veren bu bankadan başvuru yaptığınız zaman evraklarınızı bankaya götürmeniz gerekiyor.

Kart İçin Gerekli Evraklar Nedir?

Bankadan başvuru yapacağınız zaman beraberinizde götüreceğiniz evraklar şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı
  • İkametgâh Evrak
  • Gelir Belgeleriniz
  • Bankadan alacağınız Başvuru Formu

COMBO Kart Başvurusu Nerelerden Yapılır?

Kart başvurusunu internet üzerinden, cep telefonunuzdan ve size yakın şubelerden istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Kart başvurusunu yapmadan önce bu bankadan kredi kartı alabilirliğinizi öğrenmeniz gerekiyor. İşte bankadan kredi kartı başvurusu yapmak için şu yollar ile istediğiniz zaman başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Resmi internet sitesi olan www.ziraatbank.com.tr adresinden kart başvurusu yapabilirsiniz. Burada bireysel menüsüne girdikten sonra istediğiniz kredi kartını seçerek kolay başvuru yapabilirsiniz.
  • Bu Bankanın Çağrı Merkezi telefon numarası olan 444 00 00’ı arayarak da hızlı combo kart başvurusu yapabilirsiniz. Numarayı aradıktan sonra çıkan sesli mesaj yerine “kredi kartı başvurusu” derseniz direk bağlantı yapılacak ve kart başvurusu için bilgileriniz alınacaktır.
  • Size en yakın banka şubesinden de combo bankkart başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubesine giderken yukarıda verdiğimiz evrakları ve kimliğinizi yanınızda götürmeyi unutmayın. Ayrıca cep telefonunuzda yanınızda olsun. Başvuru yaptıktan bir süre sonra (1-2 gün) başvurunuz değerlendirilecektir.
  • Ziraat Bankası en yakın ATM’sine giderek kartlı ve kartsız işlem menüsünden kolayca kart başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu cep telefonuna gelecektir. Onay alan bir kart başvurunuz varsa genel müdürlük arayacaktır.

Eğer kart başvurusu yaptınız ve kartınızın başvuru sonucu size bildirilmediyse banka şubelerine gidebilir veya 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Başvuru yaptığınız kredi kartı onaylanırsa 7 iş günü içinde adresinize kurye ile gönderilecektir.

Leave a Comment