Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

yapikredi-kredi-karti-basvurusu

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler için hazırladığımız bu yazımızda kolay ve anında nasıl sonuç alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Ülkemizde bizi ilk olarak World özellikli kredi kartı ile tanıştıran bu banka en çok tercih edilen kredi kartı veren bankalar arasında da yerini almıştır.

Kart başvurusu yapacak olan müşteriler ilk olarak bu bankayı tercih etmektedirler. Çünkü Yapı Kredi World kart her yerde geçen ve taksitle, uygun faizlerle işlem yapan bir kredi kartıdır. Sizde eğer banka şartlarına uygun görülürseniz bu bankadan istediğiniz zaman kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kart Başvurusu İçin Bankanın İstediği Şartlar Nedir?

Kart başvurusu yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekiyor. TC vatandaşı olması ve kredi notunun oluşması gerekiyor. Daha önce bir banka çalışması yapmamış veya diğer banka kredi ürünlerinde sıkıntılar yaşamış kişilerin başvuruları olumsuz sonuçlanacaktır. Başvuru yapmadan önce sizde internet bankacılığı üzerinden kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

Kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşteriler kredi kartları için başvuru yapabilirler. Eğer bir bankadan icralık olduysanız veya kredi ile kredi kartlarınızı devamlı gecikmeli ödüyorsanız bu sizin kredi kartı başvurunuza etki edecektir. Banka şartlarına uygun olmak istiyorsanız sorunsuz bir müşteri olmanız gerekiyor.

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu için en kolay ve hızlı yöntem SMS ile başvuru yöntemidir. Yapı Kredi Bankası World ve diğer kart başvurularını cep telefonunuzdan mesaj atarak yapabilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz başvurulardan sadece 1 tanesine başvuru yapmalısınız. Aksi durumda onay alabilecek başvurunuz bile olumsuz sonuçlanacaktır.

  • World Kredi Kartı için WORLD boşluk TC KİMLİK yazarak 4421’e mesaj atınız.
  • World GOLD kredi kartı için GOLD boşluk TC KİMLİK yazarak 4421’e mesaj atınız.
  • Adios Kart Başvurusu için ADIOS boşluk TC KİMLİK yazarak 4421’e mesaj atınız.
  • PLAY kredi kartı başvurusu için PLAY boşluk TC KİMLİK yazarak 4421’e mesaj atınız.
  • KOÇAİLEM kredi kartı için KOCAILEM boşluk TC KİMLİK yazarak 4421’e mesaj atınız.

Mesaj attıktan kısa bir süre içinde başvuru sonucunuz mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Onaylanan kartınız için Genel Müdürlük sizi telefonla arayacaktır.

Diğer Kredi Kart Başvurusu Yöntemleri

Eğer SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak istemiyorsanız bu avantajlı kredi kartını almak için size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Banka şubesinden kredi kartı başvuru formunu doldurup sadece kimliğinizi vererek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca internet bankacılığı ve mobil şube kullanıyorsanız online olarak işleminizi yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru sonucunu anında görebilirsiniz.

En son yöntem olarak da müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 444 numarasını arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

yapi-kredi-kredi-karti-cesitleri
YapıKredi Bankası Kart Çeşitleri

World Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Bu bankadan birçok kredi kartı çeşidi için başvuru yapabilirsiniz. Ama seçeceğiniz bu kartları belirtmezseniz otomatik olarak World özellikli bir kredi kartı başvurusu yapacaksınız. Bu bankada Yapı Kredi World, Yapı Kredi World Gold, Yapı Kredi World Platium, Yapı Kredi Adios, Adios Premium, Yapı Kredi Crystal, Yapı Kredi Play, Yapı Kredi Opet, Yapı Kredi KOÇ Ailem kredi kartları başvurusunu da yapabilirsiniz.

Kredi kartınızı seçtikten sonra başvurunuzu SMS ile istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Şimdi başvuru aşamasına geçmeden önce bu bankadan kredi kartı almak için hangi şartlara uygun olmak gerekir bunlar hakkında bilgiler verelim.

Leave a Comment