Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

finansbank-kredi-kart-basvurusu

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle bu bankanın politikalarına uygun müşteri olmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. QNB Finansbank üzerinden verilen kredi kartı CardFinans özellikli bir kart olacaktır. Bu kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir, uygun faizlerden yararlanabilir ve size özel kredi kampanyaları ile acil nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Bu bankadan kart başvurusu yapacak olan müşterilerin diğer bankalara nazaran daha kolay ve sorunsuz başvuru yapacağını söylemek isteriz. Çünkü QNB Finansbank ülkemizde hizmet vermeye başladığından beri hızlı sonuç veren bankalardan birisi olmuştur.

Kredi ve kredi kartı alımlarınızda bu bankayı tercih ederseniz hızlı sonuç alabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartını diğer bankalardan ayıran bir diğer özelliği ise banka şubesinden yapacağınız kart başvurularında anında onay alırsanız banka şubesinden kartınız basılarak size verilecektir.

Bu durumda başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra kartınız kullanıma açılacaktır. Ama eğer SMS ve internet üzerinden başvuru yaparsanız ve kartınız onaylanırsa banka adresinize 10 iş günü içinde kartınızı gönderecektir.

Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Şartlar Nedir?

QNB Finansbank üzerinden alacağınız kredi kartının adı CardFinans olacaktır. Bu kart tüm Cardfinans geçen yerlerde size özel indirimler verecek ve taksitli alışveriş imkânı sağlayacaktır. Kredi kartı almak için banka politikasına uygun müşteri olmanız gerekiyor.

Başvuru yaptığınızda TC kimlik numaranız üzerinden tüm banka siciliniz kontrol edilecektir. Banka sicili kötü olan kişilerin başvuruları olumsuz sonuçlanacaktır. Bu sebeple ilk olarak dikkat etmeniz gereken şartlardan birisi kredi notunuzdur

Kredi notunuzun en az 1000 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca kredi sicili dediğimiz diğer bankalardaki çalışmalarınızda da sıkıntı olmaması ve icralık bir durum olmaması gerekiyor. 18 yaşından büyük olan ve TC vatandaşı olan herkes kimliği ile kredi kartı başvurusu yapabilmektedir.

Şimdi sizlere nerelerden hızlı başvuru yapacağınız hakkında bilgiler verelim.

QNB Finansbank Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu için internet ortamını veya telefon bankacılığını kullanarak 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. Bu bankada en çok tercih edilen kredi kartı başvurusu yöntemi internet sitesi üzerinden ve SMS ile kredi kartı başvurusu yöntemidir.

Çünkü bu sistemle oturduğunuz yerden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sonucu da yine oturduğunuz yerden görebilirsiniz.

  • TC Kimlik numaranızı 2273’e mesaj atarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz mesaj attığınız cep telefonuna bilgi gelecektir.
  • Size en yakın QNB FİNANSBANK şubesinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
  • Resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.  
  • İnternet Bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden istediğiniz zaman kart başvurusu yapabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 900’ü arayarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
  • QNB Finansbank ATM’si üzerinden kartlı ve kartsız işlem menüsünden kolayca kart başvurusu yapabilirsiniz.

Card Finans Kredi Kartları

Bu bankanın da diğer bankalar gibi her müşteriye özel kredi kartı kampanyası vardır. Öğrenciler için ayrı, emekliler için ayrı kredi kartları mevcuttur. Ayrıca taraftar kredi kartı da veren bu banka özellikle Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftarlarına özel kredi kartı hizmeti vermektedir.

QNB Finansbank üzerinden kredi kartı başvurusu yaptınız ve hala kredi kartı sonucunuzu bilmiyorsanız 0 850 222 0 900’ü arayarak veya en yakın banka şubesine kimliğinizle giderek kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

Bazı sistemsel durumlarda bankadan mesaj gelmeyebilir. Bu yöntemlerle kredi kartı sonucunuzu sorgulama yapabilirsiniz.

Leave a Comment