Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

vakifbank-kredi-karti-basvuru

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için birden fazla alternatif bulunmaktadır. Kart başvurusu yapacak olan kişiler Vakıfbank kartını tercih ederlerse World özellikli bir kart alacaklardır. Ülkemizin devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank hizmete sunduğu bankacılık işlemlerinde de hep 1 numara olmayı hedeflemiştir. Vakıfbank üzerinden kredi ve kredi kartı alacak müşteriler de güvenli banka olması sebebiyle bu bankayı tercih ederler.

Eğer siz de Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyor ve bu bankanın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız bankanın size sunduğu yöntemlerle istediğiniz zaman başvuru yapabiliyorsunuz. Şimdi sizlere kart başvurusu şartları ve başvuru yöntemleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Şartları Nelerdir?

Kredi kartı başvurusu yapacak olan müşterilerin 18 yaşından büyük olması ve bir gelir belgesinin olması gerekiyor. T.C vatandaşı olmayan kişilerde bu kredi kartı başvurusunu yapamazlar. Eğer bu bankadan maaş alan bir müşteriyseniz evraksız olarak başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başsvurusu İçin Gerekli Belgeler

Eğer maaş müşterisi değilseniz kredi kartı başvurusunda şu evrakları yanınızda götürmeniz gerekiyor.

  • Nüfus Cüzdanı
  • İkametgah Belgesi
  • Gelir Belgesi (Son 6 ay aynı işyerinde sigortalı olarak)
  • Sigorta Belgeleri
  • Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Formu (Bankadan verilecektir)

Bu evraklar ile başvurunuzu yaptıktan sonra kredi değerlendirmesine gireceksiniz. Kredi notunuzun ve kredi sicilinizin değerlendirmesinden sonra başvurunuz tamamlanacaktır. Eğer bir sorun yoksa onay verilecek ve 1 hafta içinde adresinize kurye ile kartınız gönderilecektir.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu yapmak için Vakıfbank birden fazla yöntem sunmaktadır. Şimdi sizlere bu yöntemler ile kolay bir şekilde nasıl başvuru yapabilirsiniz bunun bilgisini verelim.

  • Cep telefonunuzdan mesaj atarak anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Mesaj kısmına girdikten sonra VB yazıp boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı yazdıktan sonra 5724’e mesaj atın. Bu şekilde kredi kartı başvurunuzu yapmış olacaksınız. Başvuru sonucu mesaj attığınız telefona gelecektir.
  • Vakıfbank çağrı merkezi (müşteri hizmetleri) numarasını arayarak da kolay başvuru yapabilirsiniz. 0 850 222 0 724 numarasını çevirerek direk kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için menüde 2 tuşuna ve daha sonra 8 tuşuna basmanız gerekiyor.
  • İnternet Bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanabilmeniz için bu bankadan bir hesabınızın olması ve bu hesaba bağlı bir internet şifresi oluşturmanız gerekiyor. Eğer bu işlemleri yaptıysanız internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra başvurular bölümünden kart başvurusu yapabilirsiniz.
  • Size en yakın Banka şubesinden veya Banka ATM’si üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuzdan sonra olumlu veya olumsuz olarak kredi kartı başvuru sonucunuz cep telefonunuza gelecektir.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra eğer sonucu size bildirilmediyse başvuru sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuru sorgulaması için müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve banka şubelerine giderek sonuç hakkında bilgi alabilirsiniz.

vakifbank-kredi-kartlari
Vakıfbank Kredi Kartı Çeşitleri

Vakıfbank Kredi Kart Çeşitleri Nelerdir?

Vakıfbank üzerinden birçok kredi kartı çeşidine başvuru yapabilirsiniz. Worldcard özellikli olarak verilecek bu kartların kendi içinde kategorileri vardır. Taraftar Kart olarak Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe adına kart başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Platinum, Platinum Plus, Eksperss Card, Sanal Kart, Business Card, Tercih Kart, Tarım kart, Öğrenci kredi kartı Like Card, Rail & Miles kredi kartı gibi birçok özellikli kartların da sahibi olabilirsiniz. Bu kredi kartları ve avantajları için www.vakifbank.com.tr adresine girebilirsiniz.

Leave a Comment