Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Halkbank paraf kredi kartı nasıl alınır? Kart başvurusu yapmak isteyen müşterilerin kredi sicili nasıl olmalı? Kredi notu önemli mi? Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Halkbank ülkemizdeki 3 büyük kamu bankasından birisidir. Son zamanlarda kredi kampanyaları ile birlikte kredi kartı içinde yeni kampanyalar yapmaya başlamıştır. Özellikle TV ve internet üzerinde gördüğümüz kredi kartı olan Paraf kart Halkbank’ın kredi kartı ürünüdür. Eğer sizde bu bankadan kart başvurusu yapacaksanız paraf kredi kartı alacaksınız. Bu kredi kartını aldıktan sonra tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı alışverişlerinizi üye iş yerlerinde yaptığınızda para puan kazanabilir ve yaptığınız alışverişleri 9 ile 12 taksit arasında böldürebilirsiniz. Son zamanlarda ülkemizde en çok kredi kartı başvurusu yapılan bu banka kartına sizde kolayca sahip olabilirsiniz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Halkbank kredi kartı başvurusu yapacak olan müşterinin 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Eğer başvuru yapacak kişi erkekse ve askerliğini yapmamış ise de bu yaş sınırı 21’e kadar çıkabilir. Bu banka bu yaş sınırında oldukça sert davranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız durumunda ve yaş sınırı üzerinde olmanız durumda banka sizin kredi notunuza ve kredi sicilinize bakacaktır.

Paraf kredi kartı almak isteyen kişilerin kredi notu en az 1000 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca kişinin düzenli bir geliri de olması gerektiğinin altını çizmek istiyoruz. Sizde eğer başka banka kartı kullanıp bu kartları gününde ödemiyorsanız, diğer banka kredi ve kredi ürünlerini geç ödeyip avukatlık olduysanız paraf kart başvurusu yapsanız dahi olumsuz sonuçlanacaktır.

Ayrıca çok başvuru yapan kişilerin ve yaptıkları başvurular olumsuz olan kişilerinde kredi kartı almaları zordur. Şartlara uygunsanız size vereceğimiz başvuru yöntemleri ile kolay başvuru yapabilirsiniz.

Paraf Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu için bankanın ve kredi kartının resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurup kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. www.parafcard.com.tr adresine girdikten sonra Hızlı Başvuru menüsüne gelerek TC KİMLİK ve doğum tarihiniz ile birlikte cep telefonunuz girip kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz yazdığınız cep telefonuna olumlu veya olumsuz olarak gelecektir.

Cep telefonunuzdan mesaj ile kredi kartı başvurusu yapacaksanız TC kimlik yazıp boşluk bırakın gelir bilginizi yazarak 3452’ye mesaj atın. Kredi kartı başvurunuz olumlu sonuçlanırsa kimlik ve gelir belgeniz ile banka şubesine giderek imza atmanız gerekecektir.

Halkbank Müşteri Hizmetleri telefon numarası olan 0 850 222 0 400’ü arayarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşüp tüm bilgilerinizi girdikten sonra başvurunuz değerlendirmeye alınacak ve kredi kartı başvuru sonucu size mesaj ile bildirilecektir.

Size en yakın Halkbank şubesine giderek veya Halkbank ATM’sine giderek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu yaptığınız başvurular anında sonuçlanmaz ve sorgulama sonrası 1-2 gün süre içinde size mesaj ile sonuç bildirilir.

Eğer kart başvurunuz onaylanırsa 1 hafta içinde kurye ile işlem yapabilirsiniz.

Bu başvuru yöntemleri dışında eğer bu bankanın müşterisi iseniz kredi kartı başvurusunu internet bankacılığından da yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve mobil şubeye girdikten sonra başvurular bölümünden kredi kartı başvurunuzu yapabilir ve sonucunu da anında öğrenebilirsiniz.

Leave a Comment