);
  • 58 içerik
  • 7 kategori
  • 8 yorum
  • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

POPÜLER İÇERİKLER
(OKUNMA SAYISINA GÖRE)
Kredi kartı kampanyaları 0 yorum

Bankalar, kredi kartı müşterilerine yönelik dönem dönem birçok kampanya düzenler. Ve kredi kartı kullanıcıları bu kampanyaları takip ederek bir çok alanda, indirim, taksit v..

En iyi kredi kartı 0 yorum

Günümüzde kredi kartı kullanmayan yok gibidir. Hatta bir kredi kartı yerine birden fazla kredi kartı kullanılmaktadır. Kullanıcıları kredi kartlarından her zaman memnun olmazl..

Kredi kartı başvurusu 0 yorum

Günümüzde her geçen gün artış gösteren ihtiyaçlarınızı karşılamak adına bankaların çıkardığı kredi kartı ile alışveriş yöntemi sayesinde binlerce kişi ihtiyaçl..

kredi karti borcu 0 yorum

Bazı finansal kuruluşlar ve bankalar, kişilere nakit para taşımadan alışveriş yapabilmek, ödeme yapabilmek,fatura ödemek için kullanmak, gerektiğinde kısa vadede nakit sorunu..

kredi kartı nedir 0 yorum

Bankaların müşterilerine, belirli bir dönemde kullanabilmeleri amacıyla, belirli bir limit dahilinde kullanım sunabilen ve anlaşmalı üye işyerlerinde Pos cihazı aracılığıyl..

kart başvurusu 0 yorum

Her geçen gün yenilenen fırsatlarla karşımıza çıkan bankalar müşterilerine daha fazla para kazandırabilmek ya da birikimlerini değerlendirebilmek adına çeşitli imkânlar su..

kredi kartından para çekme 0 yorum

Ülkemizde birçok kişi kredi kartlarını son derece aktif olarak kullanıyor. Bu noktada kredi kartları taksitlendirme, internet üzerinden kolay alışveriş ve buna benzer birçok i..

kredi kartı numarası 0 yorum

Bankalardan almış olduğumuz kredi kartları, Atm’den işlem yapabilmemiz ve pos cihazları üzerinden alışveriş yapabilmemiz açısından önemlidir. Bunun yanı sıra interne..

cardfinans 0 yorum

Gün geçtikçe artan ihtiyaçlara devamlı yenisi eklenirken ödeme zorluğu çekiyoruz. Özellikle peşin para kullanan kişiler daha fazla zor durum yaşıyor. Bu gibi durumlarla başa..

kredi karti borcu 0 yorum

Kredi kartı artık günümüzde herkesin cüzdanında baş köşede yer alıyor. Birçok kişi tek kredi kartı ile yetinmeden birkaç kredi kartı kullanıyor. Taksitlendirme seçenekle..