);
 • 58 içerik
 • 7 kategori
 • 8 yorum
 • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

passolig kart başvurusu
 • oguzsurucu

 • 19

 • 6 gün önce

 • 0

 • 2

Passolig Kredi Kartı Nedir Ne İşe Yarar


Passolig kredi kartı standart bildiğimiz kredi kartlarından daha farklı bir amaçla üretilen özelleştirilmiş bir kredi kartı gibi düşünülebilir.  Spor ve eğlence amaçlı olarak çıkarılan bu kart,  Türkiye’deki tüm stadyumlara girişi mümkün kılmaktadır ve ayrıca yurt içinde ve yurt dışında her yerde aynı anda nakit para yerine de geçmektedir. Yani tek kart ile birçok avantajı bir arada kullanabilir ve artı kazanabilirsiniz. Üstelik bununla da kalmayarak nakit para kazanmak da mümkündür. Passolig Kredi Kartı  kullandığınız zaman ayrıca bütün alışverişlerde hangi kulüp taraftarıysanız maddi olarak o  kulübe destek de sağlanmış olur. Bu da fanatik tarftarlar için oldukça iyi bir gelişme gibi düşünülebilir.

passolig kart başvurusu

Passolig kredi kartı Ne Zaman Çıktı

 Passolig kredi kartı  çıkış  zamanı 14 Nisan 2014 tarihli olarak bilinmektedir. Yani yasal olarak geçerliliği bu tarihten itibaren söz konusudur. Bu uygulama ile kağıt biletler yerini passolig kredi kartına bırakmıştır. Maçlara bu kredi kartı ile girilmesi basılı bilet sorununu gidermiş, maçlar artık elektronik biletler sayesinde çok daha hılzı girişle devam etmektedir.  Müsabakalar öncesinde bu şekilde hız kazanılması izleyen kişiler için de avantaj olmuştur. Uzun süre beklemeden girmek büyük bir avantajdır.

Passolig kredi kartı Nasıl İşliyor?

Passolig Kart alan bir kişi  kartında maç biletlerini otomatik olarak yüklenmiş şekilde barındırır. Ayrıca kombine biletler de bu kartlarla  tanımlanmaktadır. Yani bir maç bileti satın alınması sonrasında artık bütün detaylar kart ödemesi yapan kişinin hesabına işleniyor ve mail ile de  bilgisi veriliyor. Cep telefonu ile de bilgi alınabiliyor.  Maç günü kart sahipleri, el terminali ile bilet bilgisinin yazılı şekilde çıktısını alabilmekte.  Bu şekilde de daha net somut kağıt alınması da mümkün oluyor.  Yani bir kağıda dökümlü şekilde alım olması da ayrı bir avantaj. Maça dair kağıtlı bilet görüntüsü ile daha iyi bir sonuç elde ediliyor. Çünkü bu kağıt ile bilgiler de görülebiliyor.

Temassız Özellik

Passolig kredi kartı  avantajları içerisinde bir diğer öne çıkan özellik  anlaşmalı şehirlerde toplu taşıma  araçlarında seyahat imkanı vermesi, kafe restoran benzeri yerlerde de alışveriş imkanı tanıması. Ayrıca 50 liraya kadar olan alışverişlerinizde temassız şekilde ödeme yapabilmektesiniz.

Mutlaka göz atın. Passolig Kart Başvurusu Ve Passolig Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?


  Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.
oguzsurucu

Yazar: oguzsurucu

#yonetici

Yazı içi biyografik bilginiz...

58 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.