);
 • 58 içerik
 • 7 kategori
 • 8 yorum
 • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

kredi kartı aidatı iade başvurusu dilekçesi
 • oguzsurucu

 • 17

 • 1 hafta önce

 • 0

 • 1

Kredi Kartı Aidatı iade Başvuru Dilekçesi


Günümüzde her alışverişte kullandığımız kredi kartları belli bir süre sonra hem borç bakımından hem de fazla ve gereksiz kart kullanımından yana sorun yaşatabilir. Örneğin ev hanımı olan bir kadının 2 tane kredi kartı varsa ekstra olarak bir başka kredi kartına daha ihtiyacı yoktur. İhtiyacı olmadığı halde onayladığı her kart daha fazla alışverişe ve daha fazla borca sürükleyebilir. Kimi zaman satış temsilcileri tarafından kartınız onaylanıp adresinize gelse de sizin yapacağınız şey almamak ya da iptal ettirmektir. Aynı şekilde ödediğiniz kredi kartı aidatlarını da geri almanız mümkündür. Kredi kartı aidatı iade başvuru dilekçesi sayesinde bu zamana kadar ödediğiniz aidatları geri alabilirsiniz. Tabii bunu bankadan yapmalısınız. Herhangi bir dolandırılma sorununa maruz kalmamak için yapacağınız bu işlem tamamen şubeden yapılması doğru olan bir işlemdir.

kredi kartı aidatı iade başvuru dilekçesi

Kredi Kartı Aidatı iade Başvuru Dilekçesi nedir?

Her ay ödediğiniz kredi kartı borçlarının yanı sıra birde kredi kartı aidat ücreti banka müşterilerinin bir hayli sinirini bozan bir konudur. Neyse ki kredi kartı aidatı iade başvuru dilekçesi doldurarak bu sorundan kurtulmanız mümkün olacaktır. Birçok müşteri bu durumu göz ardı etse de toplanıldığı zaman büyük rakamlara denk gelen bu aidatlar her yıl bankalarca alınan bir miktardır. Bankaya verdiğiniz dilekçeler sonucunda boşu boşuna aidat ücreti ödemesiniz. Hatta toplu halde geri iade işlemi sayesinde başka bir borcunuzu kapatabilirsiniz.

Herhangi bir avukata gerek duymadan kendi başınıza halledebileceğiniz bu sorun sayesinde bu zamana kadar olan kart aidat ücretlerinizi geri alabilirsiniz. Bu aidatlar kişilerin en doğal hakkıdır. Hatta alınması bile yanlıştır. Bazen bu durum farklı noktalara varsa bile tamamen müşterinin haklarını korumak amaçlı yapılmış bir adımdır. Kredi kartı kullanan her birey kredi kartı aidatı iade başvuru dilekçesi yazmalıdır. Eğer herkes haklarına sahip çıkarsa haksız kazançlara da fırsat tanımamış oluruz. Yargıtay kararı ile çıkartılan ve bankalar kurulu gereğince kabul edilen bu fırsatı kredi kartı kullanan her vatandaş yapabilir. Yapmanız gereken tek şey çalıştığınız bankaya gidip kredi kartı aidatı iade başvurusu dilekçesi doldurmak olacaktır.

Mutlaka göz atın: FAiZSiZ KREDi KARTi VEREN BANKALAR Var mı?


  Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.
oguzsurucu

Yazar: oguzsurucu

#yonetici

Yazı içi biyografik bilginiz...

58 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.