ING Kredi Kartı Başvurusu

ing-kredi-karti-basvurusu

ING kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? ING bonus kredi kartı başvurusu şartları nelerdir? Kredi notu önemli mi? Bu merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere aktaracağız.

ING BANK 2019 yılında ismini değiştirerek sadece ING yapmıştır. Bu isim değişikliğinden sonra da kredi ve kredi kartı ürünlerinde yeni kampanyalar yaparak müşterilerini daha çok kendi bankasına çekmeyi başarmıştır.

ING kredi kart başvurusu yapacak olan kişiler bonus özellikli bir kredi kartı alacaklardır. Bu kredi kartına öğrenci olan kişiler, ev hanımları, çalışmayanlar, memurlar, işçiler ve emekli olan herkes başvuru yapabilir. Yalnız kredi kartını almak için bazı şartlar mevcuttur. Sizde eğer bu şartlara uygun olmazsanız kredi kartı alamazsınız.

ING Kredi Kart Başvurusu İçin Şartlar Nedir?

Her bankada olduğu gibi bu bankada kredi sicilinize ve kredi notunuza göre işlem yapacaktır. Eğer kredi notunuz düşük ve bankalarla aranız kötüyse hiç başvuru yapmayınız. Kredi kartı alacak olan kişinin ayrıca 18 yaşından büyük olması gerekiyor. TC vatandaşı olan herkes ING kredi kartına başvurusu yapma hakkını kazanacaktır.

Gelir belgesiz kredi kartı almak istiyorsanız da kredi notunuzun önemini belirtmek istiyoruz. 1600 ve üzeri kredi notu olan kişiler yüksek limitli kart başvurusu yapabilirler ve gelir belgesiz olarak kart sahibi olabilirler. Eğer bu şartlara uyuyorsanız size vereceğimiz kart başvurusu yöntemleri ile istediğiniz zaman işleminizi yapabilirsiniz.

ING Kredi Kartı Özelikleri Nedir?

Bu bankadan alacağınız kredi kartı BONUS özellikli olacaktır. Bonus üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde bonus kazanacak ve bu bonusları biriktirerek daha sonra başka bir alışverişinizde kullanabileceksiniz. Ayrıca yüksek bonus biriktirme işlemi yaparsanız kredi kartı aidatınızı da ödeyebilirsiniz.

Acil nakit sıkıntısı yaşadığınız zaman bu bankadan nakit avans çekebilirsiniz. Nakit avans çekimlerinde 12 ay taksitle işlem yapabilirsiniz. Bu işlemler sadece limitiniz dahilinde olacaktır. Limit üstü işlemler için bankadan kredi kullanabilirsiniz.

ING Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusunu resmi internet sitesi olan www.ing.com.tr adresinden işlem yapabilirsiniz. Burayı tıklayarak direk başvuru sayfasına gidebilirsiniz. Kart başvurusu için TC kimlik numaranız ve Cep telefonunuz gerekli olacaktır. Başvuru esnasında cep telefonunuza gelen doğrulama mesajını girdikten sonra kredi kartı başvurusu tamamlanacaktır.

Bu seçenek dışında aşağıdaki yollar ile de kredi kartı başvurusu yapabilir, anında kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

  • Cep telefonunuzdan SMS ile mesaj atarak kart başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için cep telefonu mesaj kısmına KART yazıp boşluk bırakın TC KİMLİK Numaranızı yazıp 2205’e mesaj atın. Bu şekilde başvurunuzu yapmış olacaksınız. Kredi kartı başvuru sonucu mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir.
  • Müşteri Hizmetleri telefon numarası olan 0 850 222 0 600’ü arayarak da kredi kartı başvurusu yapabilir ve kredi kartı başvuru sonucu öğrenebilirsiniz. Bu numarayı aradıktan sonra kredi kartı başvurusu için diğer kartların özellikleri hakkında da temsilciden bilgi alabilirsiniz.
  • Size en yakın ING Bank şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bankaya giderken Kimlik ve Cep telefonunuzu yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır.
  • Size en yakın ING ATM’si üzerinden de kolay bir şekilde kartlı ve kartsız işlemleri kullanarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra cep telefonunuza başvurunuzun sonucu gelecektir. Kredi kartı başvuru sonucu için eğer bilgilendirme mesajı gelmediyse müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi kartı başvuru sonucunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Leave a Comment