);
  • 58 içerik
  • 7 kategori
  • 8 yorum
  • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

enuygunkredi

En Uygun Kredi


En uygun kredi seçenekleri son yıllarda müşterilerin en çok aradığı kriterler arasında yer almaktadır. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi veya taşıt kredisi çekecek olan müşterilerin kredi faiz oranları hakkında bilgi veriyoruz. Bilgi sahibi olmanız için sizlere bugün bu kredi türleri arasında en uygun kredi faiz oranlarını sunacağız. Bankaların hangileri olduğu konusunda da bilgiler sunmak istiyoruz.

En uygun kredi ve En Uygun İhtiyaç kredisi 2018

2018 yılı içerisinden ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerin en uygun faiz oranlarını hangi bankaların verdiğini bilmeleri gerekmektedir. Bu yüzden de sizlere bu konuda en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaların hangileri olduğunu buradan açıklamak istiyoruz. İhtiyaç kredisi türlerinde şu an için en uygun faiz oranlarını sunan bankaların kamu bankaları olduğunu buradan açıklamak istiyoruz.

en uygun kredi

En uygun kredi ve İhtiyaç kredisi faiz oranları

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi çekecek olan müşterilere en uygun faiz oranları ile kredi sunan bankaların arasında ilk sırada Vakıfbank olduğunu belirtmek istiyoruz. Bankanın kuruluş yıl dönümüne özel olarak sunduğu bu kredi türünün faiz oranı karşımıza %1.30 oranında çıkmaktadır. Sizlerde ihtiyaç kredisi çekmek istediğiniz zaman bankanın bu kredi türüne başvuru yaparak sorunsuz bir şekilde kredi çekme fırsatını yakalamış olabilirsiniz. Vade sayısı olarak ise 3 ay ile 48 ay arasında değişkenlik gösteren vade imkanları bulunmaktadır.

Halkbank ihtiyaç kredisi

Vakıfbank’ın ardından en uygun faizler ile müşterilerine ihtiyaç kredisi sunan Halkbank’ta en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer almaktadır. Özellikle müşterilerine özel olarak kredi paketleri hazırlar. İçerisinde ihtiyaç kredisi türünde sizlere %1.35 oranı ile ihtiyaç kredisi sunan bankanın 3 ay ile 48 aya kadar vade seçenekleri bulunmaktadır. Sizlerde bu konu hakkında detaylı bilgi almak için bankanın şubelerini veya internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak detayları öğrenme şansını yakalamış olabilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi

Ziraat Bankası’da müşterilerine uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bankanın özellikle konut kredisi türünde geçtiğimiz günlerde faiz oranlarını %1’in altına çekmesinden hemen sonra ihtiyaç kredisi türünde de yakın zamanda ciddi oranda bir faiz indirimi yapması beklenmektedir. Bu yüzden de banka üzerinden ihtiyaç kredisi almak istediğiniz zaman güncek faiz oranlarını yakından takip ederek daha düşük faiz oranları ile kredi çekme şansını yakalamış olacaksınız.

Konut kredisi faiz oranları

Konut alacak olan müşterilerin aslında en çok merak ettiği konular arasında bankaların sunmuş olduğu faiz oranları ilk sırada gelmektedir. Konut almak isteyen ve yüksek faiz seçenekleri ile karşı karşıya kalan kişiler için geçtiğimiz günlerde konut kredisi faiz oranlarında bankaların ciddi bir şekilde faiz indirimine gitmesi konut piyasalarının yeniden hareketlenecek gibi olduğunu bizlere göstermektedir. Bu yüzden de en uygun kredi ve en uygun konut kredisi faiz oranları hakkında hangi bankaların hizmet verdiklerini buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

enuygunkredi

Vakıfbank konut kredisi

Vakıfbank konut kredisi faiz oranlarında 11 Mayıs 2018 tarihinde çok ciddi oranda bir indirime giderek konut alacak olan müşterilerinin daha az faiz ödemelerine imkan sağladı. Bu yüzden de konut almak istediğiniz zaman Vakıfbank şubelerine giderek güncel konut kredisi faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Güncel olarak faiz oranlarının %1’in altına düşüren ve şu an için en uygun faiz oranları ile müşterilerine hizmet veren bankadır. Bu sunmuş olduğu konut kredisi faiz oranının %0,96 olduğunu belirtmek istiyoruz. Vade sayısı bakımından ise müşterilerine 120 aya kadar vade seçeneği sunan banka üzerinden yapacağınız kredi çekim işlemlerinde 10 yıllık bir ödeme planı oluşturma şansını yakalamış olacaksınız.

Ziraat Bankası konut kredisi

Konut alacak olan müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi sunan bankalar arasında bir diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası’dır. İkinci sırada olduğunu açıklamak istiyoruz. Özellikle kredi çekim işlemlerinde yüksek faiz oranlarının müşterileri her zaman zor durumda bırakabilir. Bunu düşündüğümüz zaman konut alacakken en düşük faiz oranları ile bankayı tercih etmeniz sizlerin ciddi oranda bir faiz ödeme yükünden kurtulmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden de konut kredisi başvurusu yapacağınız zaman en uygun faiz oranı sunan Ziraat Bankası üzerinden teklif almanız gerektiğini açıklamak istiyoruz. Güncel konut kredisi faiz oranlarında müşterilerine %0,98 oranından hizmet veren bir bankadır. Vade sayısı bakımından ise 120 aya kadar vade seçeneği de bulunmaktadır. Bu konuda bankanın internet bankacılığını veya mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak detayları öğrenme şansını yakalamış olabilirsiniz.

Halkbank konut kredisi

Kamu bankası olan Halkbank’ta hükümetin geçtiğimiz günlerde faiz indirimi konusunda yaptığı çağrıya kayıtsız kalmadı ve konut kredisi faiz oranlarında ciddi oranda bir indirime gitti. Faiz indirimi yaparak konut sektörünün yeniden canlanması için adımlar atan Halkbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu konut kredisi faiz oranlarının %0,98 oranında olduğunu belirtmek istiyoruz. %1,22 seviyelerinde bu seviyelere bir anda indirim yapan Halkbank’ın bu kredi türüne başvuru yapmak için bankanın en yakın şubelerine giderek konut kredisi türünde bilgi almanız gerekmektedir.

Taşıt kredisi faiz oranları

Taşıt alacak olan müşterilerin 0 KM veya ikinci el araç alacakları zaman birçoğu bankaların sunmuş olduğu kredi türlerine başvuru yaptıklarını biliyoruz. Bu yüzden de merak ettiğiniz taşıt kredisi faiz oranları hakkında sizlere buradan bilgiler sunmak istiyoruz. Taşıt alacağınız zaman sizlere en uygun faiz oranları ile kredi sunan bankaların hangileri olduğunu mutlaka iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir.

Vakıfbank Taşıt kredisi

İhtiyaç ve konut kredisinde olduğu gibi taşıt kredisi türünde de müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi veren ilk bankanın Vakıfbank olduğunu belirtmek istiyoruz. Kamu bankası olmanın avantajını kullanan ve ülkemizde en çok maaş müşterisi bulunan bankanın Vakıfbank olduğunu bilmelisiniz. Kredi faiz oranlarında indirim yaparak daha çok müşterisine bu konuda hizmet sunmaktadır. Bu yüzden de hem konut hem de ihtiyaç kredisinin yanı sıra taşıt kredisinde hizmet almak istediğiniz zaman da Vakıfbank’ı tercih ederek uygun faiz oranları ile araç alma şansını yakalamış olursunuz. Bankanın taşıt kredisinde faiz oranı ise %1.28 oranı ile şu an için en düşük seviyelerde karşımıza çıkmaktadır.

Halkbank taşıt kredisi

Kamu bankası olan Halkbank’ta taşıt kredisi türünde müşterilerine uygun faiz oranları ile hizmet sunan bankalar arasında yer almaktadır. %1.30 faiz oranı ile taşıt alacak olan müşterilerine imkan sunan bankanın aynı zamanda maaş müşterisi iseniz bankaya giderek bu faiz oranı konusunda biraz daha indirim alma şansınız bulunmaktadır.

Ziraat Bankası taşıt kredisi

Bir diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası’da taşıt alacak olan müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bu yüzden sizlerde taşıt almak istediğiniz zaman eğer nakit konusunda sıkıntı çekinebilirsiniz. Belirttiğimiz bu bankalardan herhangi bir tanesine giderek en uygun faiz oranları ile taşıt kredisi alma şansını yakalamış olacaksınız. Taşıt kredisi faiz oranlarında bankanın sizlere sunmuş olduğu faiz oranı ise %1.31 olarak dikkat çekmektedir.

Bu belirttiğimiz kredi türlerinde faiz oranlarının her zamana değişkenlik göstereceğini özellikle belirtmek istiyoruz. Güncel haberleri sitemizden takip ederek en uygun kredi türleri konusunda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Mutlaka göz atın: Kredi notu öğrenme


    Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.
oguzsurucu

Yazar: oguzsurucu

#yonetici

Yazı içi biyografik bilginiz...

58 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.