);
 • 58 içerik
 • 7 kategori
 • 8 yorum
 • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

En iyi kredi kartı
 • oguzsurucu

 • 76

 • 2 hafta önce

 • 0

 • 1

En iyi Kredi Kartı Hangisidir? Merakımızı giderelim.


Günümüzde kredi kartı kullanmayan yok gibidir. Hatta bir kredi kartı yerine birden fazla kredi kartı kullanılmaktadır. Kullanıcıları kredi kartlarından her zaman memnun olmazlar. Lakin sunduğu hizmetler ve üye işyerleri gibi seçenekler ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan kredi kartları da vardır. En iyi kredi kartı hangisi sorusunun cevabı ise kullanıcısının ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren bankalar ile doğru orantılıdır aslında.

  WorldCard, Yapı Ve Kredi Bankası. En iyi kredi kartı mı?

Yapı ve Kredi Bankası, son faaliyet raporlarına göre en fazla kredi kartı müşterisi olan banka olarak tescillenmiştir. WorldCard, The Banker tarafından dünyanın en değerli on kredi kartı listesinde bulunur. Ve bu listede kendisine yer bulan tek kredi kartıdır. WorldCard’ın sahip olduğu yaygın üye işyeri ağı, worldpuanları, ekstra taksit avantajı, kredi kartından taksitli nakit avans kullandırabilmektedir. Ve hemen her dönem gerçekleştirdiği kampanyaları ile en iyi kredi kartı olarak bilinmektedir. Nitekim en iyi kredi kartı konseptine uygundur.

En-iyi-kredi-kartı

  Bonus Card, Garanti Bankası,

Garanti Bankası, bonus card kullanıcıları için en çok kampanya düzenleyen bankadır. Buna bağlı olarak da bonus card, en popüler kredi kartı ünvanına sahiptir. Ayrıca bonus card, üye işyeri bakımından oldukça zengin olduğu gibi, banka yirmi den fazla bonus card çeşidi vermektedir. Genel olarak bonus kredi kartının müşterilerine sunduğu hizmetler ise, ücretsiz taksitli nakit avans, işlem erteleme, ekstre atlatma, kredi kartından havale, işlem taksitlendirme ve bonus biriktirme gibi özellikleri sayesinde müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

  Maximum Kart, Türkiye İşBankası,

İşBankası tarafından verilen Maximum Kart, ülkemiz genelinde en fazla kredi kartı müşterisine sahip olan üçüncü bankadır ve yine oldukça fazla kampanya düzenlemesiyle bilinir. İkiyüzbinden fazla üye işyeri ağına da sahiptir. Maximum Kart kullanıcıları maxi puan biriktirebilir. Ayrıca sahip olduğu müze kart özelliği ile her yıl dilediğiniz müzeyi ücretsiz bir şekilde gezebilirsiniz.

  Axess, AkBank,

Oldukça fazla kullanıcısına sahip olan AkBank’ın kredi kartı ürünü Axess, düzenledikleri kampanyaların yanı sıra düzenledikleri çekiliş programlarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

  CardFinans, Finansbank,

Finansbank, cardfinans müşterilerini düzenledikleri kampanyalar ile memnun etmeye çalışan bir banka olup, en fazla kredi kartı müşterisine sahip olmasıyla da beşinci sıradadır.

Mutlaka göz atmalısınız.  2018 Yılı Kredi Kartı Kampanyaları


  Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.
oguzsurucu

Yazar: oguzsurucu

#yonetici

Yazı içi biyografik bilginiz...

58 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.