);
 • 58 içerik
 • 7 kategori
 • 8 yorum
 • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

banka kartı ile alışveriş
 • oguzsurucu

 • 29

 • 1 hafta önce

 • 2

 • 1

Banka kartı ile alışveriş yapmak


Eskiden maaşlarınızı çektiğinizde evin ihtiyaçlarını görmeye giderken nakit para kullanırdınız. Fakat yeni devirde her şey gibi buda değişti. Banka kartları sayesinde alışverişler daha da kolaylaştı. Maaş gününüz geldiğinizde mobil şube özelliği ile giriş yapıp kontrol ederek paranızın yattığını veya yatmadığını görerek hareket etmeniz daha rahat hale geldi. Açıkçası saatlerce bir haber beklemek yerine mobil şube desteği çok önemli bir rol oynuyor. Bu sayede banka kartı ile alışveriş yapabilme fırsatını da bulmuş oluyorsunuz. Her türlü ihtiyaçlarımızı gördüğümüz bu kartlar sayesinde hem alışveriş yapabilme hem de borçlarımızı daha kısa yoldan ödeme şansı bulmaktayız. Özellikle eskide sıra bekleyerek ödediğiniz faturaları şimdiki zamanda sıra beklemeden mobil şube ile ödüyoruz. Hatta otomatik ödeme talimatı verdiğinizde aylık yatan maaşınızdan direkt olarak ödenmiş oluyor.

banka kartı ile alışveriş

Banka Kartı ile Alışveriş Avantajı;

Ticaretin ve teknolojinin hızla ilerlediği bir zaman diliminde bazı banka kartı kullanan müşteriler tıpkı kredi kartlarında olduğu gibi avans hesap ya da ek hesaba sahip oluyor. Örneğin; Akbank müşterilerine böyle güzel bir fırsat sunarak kredi kartı kullanmayan müşterilerine tıpkı kredi kartı kullanır gibi bir destek sağlıyor. Bu sayede sıkıştığınız anda hem nakit olarak çekebiliyor hem de havale veya EFT yapabiliyorsunuz. Fakat unutmamak gerekir ki bu hesaplara günlük faiz işletiliyor. Banka kartı ile alışveriş eski döneme nazaran şimdi daha kolay ve daha avantajlıdır. İşlemlerinizi daha kolay yapmanızı sağlar. Zamandan tasarruf edip kendinize daha çok vakit kalmasını sağlar.

Faturalarınızı ya da taksitlerinizi daha pratik ödemenizi sağlar. Ayrıca alışveriş yaptığınızda chip para verir. Kısaca anlatmak gerekirse; banka kartları hayatımızın olmazsa olmazıdır. Banka kartı sayesinde kredi çekme işlemleri yapabilirsiniz. Aktif bir şekilde çalışan bir banka kartı müşterisine banka her zaman ayrıcalık olarak çeşitli kredi teklifleri sunmaktadır. Ev kredisi, araba kredisi ve ihtiyaç kredisi olarak 3 kolda ayrılan kredi tekliflerini size özel kampanyalar bölümünde bulabilirsiniz. Banka kartı ile alışveriş sayesinde hem bu tekliflerden yararlanır hem de kredi kartlarındaki paralar gibi chip paralar kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Mutlaka göz atın Kredi Kartı Yapılandırma Nasıl Yapılır


  Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.
oguzsurucu

Yazar: oguzsurucu

#yonetici

Yazı içi biyografik bilginiz...

58 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 2 yorum var
Metin Yılmaz Mayıs 17, 2018 / 11:03 am

Eski yöntemler ile en güncel yöntemlerin karsilastirilip açıklayıcı bir şekilde sunulması iyi olmuş. İhtiyaç duyduğum bilgilere tek yazıda ulaşmak benim için oldukça avantajlı bir durum. Yazilarinizin takipçisi olacagim. Elinize sağlık.

  oguzsurucu
  oguzsurucu Mayıs 17, 2018 / 11:06 am

  Sağolun sayın Metin Yılmaz. Diğer yazılarımızı da inceleyerek kredi kartı hakkında fikir edinebilirsiniz. Saygılar sunuyoruz.