);
 • 58 içerik
 • 7 kategori
 • 8 yorum
 • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

Kredi kartı kampanyaları
 • oguzsurucu

 • 99

 • 2 hafta önce

 • 0

 • 1

2018 Yılı Kredi Kartı Kampanyaları


Bankalar, kredi kartı müşterilerine yönelik dönem dönem birçok kampanya düzenler. Ve kredi kartı kullanıcıları bu kampanyaları takip ederek bir çok alanda, indirim, taksit ve puan gibi  kazanımlar sağlayabilmektedir. Kredi kartı kullanıcılarının, kendilerine özel düzenlenen kredi kartı kampanyaları takibi yapmaları yararlarına olacaktır.

  AkBank, Axess Kredi Kartı Kampanyaları,

AkBank, Axess kredi kartı müşterilerine özel bir çok kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyalardan bazıları ise, Üniversite öğrencisi olanlar Mayıs ayı sonuna kadar ilk kez Axess kart sahibi olmak. Axess kartlarını kullanarak yapacakları ilk harcamalarının tutarı kadar chip para kazandırıyor.

Ancak, kampanya koşullarının alt metinlerini de her zaman okumakta fayda vardır. Örneğin, bu kampanyaya sadece bir kez katılabilir ve bu kampanyadan en fazla elli Türk Lirası chip para kazanılabilir. Bir diğer kampanya ise Axess kart ile hopi mobil ödemede otuz Türk Lirası chip para kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da yine belirlenmiş bir tarih aralığında ve ilk üçyüz Türk Lirası alışveriş yapmanız durumunda geçerli olacak ve kazandığınız chip parayı sadece bazı üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Kredi kartı kampanyaları

  Yapı Ve Kredi Bankası, WorldCard Kampanyaları,

Yapı ve Kredi Bankasının, WorldCard müşterilerine özel düzenlediği bir kampanyası bulunmaktadır. Mayıs ayında Yapı Kredi cüzdan ya da Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden, tek seferde yapacağınız ilk beş adet ve yirmibeş Türk Lirası üzerindeki mobil ödemenize on Türk Lirası, sonraki ilk beş adet ve yirmibeş Türk Lirası üzerindeki alışverişinize onbeş Türk Lirası yani toplamda yirmibeş Türk Lirası Worldpuan veriyor.

  Türkiye İş Bankası Maximum Kart Anneler Günü Kampanyası

İşBankası, Maximum Kart kullanıcıları için anneler gününe özel bir kampanya düzenledi. Kampanyanın detayları ise, üç ile onüç Mayıs tarihleri arasında Maximum mobilden kampanyaya katılmak. Daha sonra züccaciye, çiçek, giyim, ayakkabı, giyim aksesuarları, kozmetik, kuyum ile optik sektörleri ve seçili kitabevlerinden, tek seferde ve farklı günlerde alışverişte bulunmak. Yapacağınız ilk yüz Türk Lirası ve üzeri harcamanızdan sonraki her yüz Türk Lirası ve üzeri harcamanıza on Türk Lirası ve toplamda ise elli Türk Lirası maxipuan kazanma şansınız vardır.

Mutlaka göz atın. Kredi Kartı Nedir. Nasıl sahip olabiliriz?


  Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.
oguzsurucu

Yazar: oguzsurucu

#yonetici

Yazı içi biyografik bilginiz...

58 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.